Skip to main content
Badmintonstrona-glowna

Świetne wyniki badmintonistów na turnieju w Zielonce

By 5 kwietnia, 202213 kwietnia, 2022No Comments
3 kwietnia w Zielonce odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w badmintonie. W turnieju tym startowali najlepsi zawodnicy do lat 15 z województwa mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego. Liczna reprezentacja naszego Klubu wywalczyła mnóstwo medali: 3 srebrne🥈oraz 3 brązowe🥉medale a KS Hubertus zajął 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej!
Mikołaj Mroszczyk zdobył srebrny medal w grze pojedynczej oraz srebrny medal grze podwójnej w parze z Wiktorem Gosiem. Lena Baranowska w parze z Karoliną Różańską zdobyły srebrny medal w grze podwójnej oraz Lena dołożyła brąz w grze pojedynczej. Hania Strzeżek również zdobyła dwa medale, jeden w grze mieszanej z Piotrkiem Zdziennickim, a drugi brązowy- w grze podwojnej w parze z Nel Chodyłą. Ponadto w najlepszej ósemce turnieju znaleźli się w Mikołaj Krogulski/Nel Chodyła w grze mieszanej, Karolina Różańska w grze mieszanej, Mikołaj Krogulski w grze podwójnej Wiola Kamola/Zuza Rębacz w grze podwójnej. Gratulacje!