Skip to main content

Piłka nożna

Przeczytaj o naszych osiągnięciach

Łucznictwo

Świetne wyniki młodych łuczników na Halowych Mistrzostwach Mazowsza

Zawodnicy KS Hubertus zdominowali Halowe Mistrzostwa Mazowsza Młodzików i Dzieci rozegrane w Teresinie 25 marca…
Łucznictwo

V miejsce Jakuba Kultysa na Mistrzostwach Polski Juniorów

Na rozegranych w Piasecznie w dniach 10-12.03.2023 Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w łucznictwie,…
Łucznictwo

KS Hubertus organizatorem Mistrzostw Polski w łucznictwie

W dniach 10-12 marca 2023 w Piasecznie odbędą się XVI Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz…

Informacje o Trenerach

Michał Wielogórski: Młody trener [Data urodzenia: 16-10-1989], który cały czas pogłębia swoje kwalifikacje. W styczniu 2010 roku ukończył kurs Instruktora Piłki Nożnej w Polskiej Akademii Sportu. Uczestnik Konferencji Metodyczno-Szkoleniowej dla Trenerów i Instruktorów organizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. W niedalekiej przyszłości planuje ukończenie kursu trenera II klasy. Sam siebie uważa za wielkiego miłośnika współpracy z dziećmi i młodzieżą.
Od 15 lat gra w piłkę nożną. Jako trampkarz wielokrotnie zdobywał tytuł króla strzelców w czasie regionalnych turniejów. Swoją karierę rozpoczynał w klubie LKS Jedność Żabieniec, później grał w KS Piaseczno (Liga Okręgowa). Po powrocie do Żabieńca w sezonie 2007-2008 wywalczył awans do II Ligi Mazowieckiej Juniorów rocznika 89/90. Aktualnie gra w swoim macierzystym klubie na poziomie klasy A.
W Hubertusie swoją trenerską karierę rozpoczął jako asystent trenera Łukasza Matulki.
Od 2011 roku jako samodzielny trener prowadzi zajęcia grup piłkarskich.

Dariusz Zabiżewski: młody trener [Data urodzenia: 01-01-1901], który cały czas pogłębia swoje kwalifikacje. W ... roku ukończył kurs Instruktora Piłki Nożnej w Polskiej Akademii Sportu. Uczestnik ... dla Trenerów i Instruktorów organizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. W niedalekiej przyszłości planuje ukończenie kursu trenera II klasy. Człowiek wielkiego serca i empatii dla dzieciaków.
Od ... lat gra w piłkę nożną. Jako ... wielokrotnie zdobywał tytuł .... Swoją karierę rozpoczynał w klubie LKS Jedność Żabieniec, później grał w KS Piaseczno (Liga Okręgowa). ... wywalczył awans do II Ligi Mazowieckiej Juniorów rocznika 89/90. Aktualnie gra w swoim macierzystym klubie na poziomie klasy A.
W Hubertusie swoją trenerską karierę rozpoczął w 2011 roku.
Od 2013 roku jako samodzielny trener prowadzi zajęcia grup piłkarskich.