Piłka nożna

Przeczytaj o naszych osiągnięciach

Informacje

Nabór do wszystkich sekcji KS Hubertus

Trwa nabór we wszystkich sekcjach KS Hubertus. Oto kryteria naboru: badminton - nabór dzieci w…
Łucznictwo

I miejsce Jakuba Kultysa w Supraślu

W dniach 28-29.08.2021 w Supraślu odbył się III Memoriał Zdzisława Kozłowskiego. Nasz łucznik Jakub Kultys…
Łucznictwo

Mistrzostwa Świata Jakuba Kultysa

Znakomity występ Jakuba Kultysa, łucznika KS Hubertus, na Mistrzostwach Świata Jakub Kultys, czołowy łucznik Klubu…

Informacje o Trenerach

Michał Wielogórski: Młody trener [Data urodzenia: 16-10-1989], który cały czas pogłębia swoje kwalifikacje. W styczniu 2010 roku ukończył kurs Instruktora Piłki Nożnej w Polskiej Akademii Sportu. Uczestnik Konferencji Metodyczno-Szkoleniowej dla Trenerów i Instruktorów organizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. W niedalekiej przyszłości planuje ukończenie kursu trenera II klasy. Sam siebie uważa za wielkiego miłośnika współpracy z dziećmi i młodzieżą.
Od 15 lat gra w piłkę nożną. Jako trampkarz wielokrotnie zdobywał tytuł króla strzelców w czasie regionalnych turniejów. Swoją karierę rozpoczynał w klubie LKS Jedność Żabieniec, później grał w KS Piaseczno (Liga Okręgowa). Po powrocie do Żabieńca w sezonie 2007-2008 wywalczył awans do II Ligi Mazowieckiej Juniorów rocznika 89/90. Aktualnie gra w swoim macierzystym klubie na poziomie klasy A.
W Hubertusie swoją trenerską karierę rozpoczął jako asystent trenera Łukasza Matulki.
Od 2011 roku jako samodzielny trener prowadzi zajęcia grup piłkarskich.

Dariusz Zabiżewski: młody trener [Data urodzenia: 01-01-1901], który cały czas pogłębia swoje kwalifikacje. W ... roku ukończył kurs Instruktora Piłki Nożnej w Polskiej Akademii Sportu. Uczestnik ... dla Trenerów i Instruktorów organizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. W niedalekiej przyszłości planuje ukończenie kursu trenera II klasy. Człowiek wielkiego serca i empatii dla dzieciaków.
Od ... lat gra w piłkę nożną. Jako ... wielokrotnie zdobywał tytuł .... Swoją karierę rozpoczynał w klubie LKS Jedność Żabieniec, później grał w KS Piaseczno (Liga Okręgowa). ... wywalczył awans do II Ligi Mazowieckiej Juniorów rocznika 89/90. Aktualnie gra w swoim macierzystym klubie na poziomie klasy A.
W Hubertusie swoją trenerską karierę rozpoczął w 2011 roku.
Od 2013 roku jako samodzielny trener prowadzi zajęcia grup piłkarskich.