Trudny mecz i podział punktów. KSH - Orlęta Mroków 2:2

Wspaniała postawa osłabionej drużyny KS Hubertus!

Trudny mecz z liderami "la Liga" U-11

W dniu dzisiejszym KS Hubertus na orliku w Łazach zmierzył się z liderem naszej ligi czyli drużyną Orlęta Mroków.
Zwycięstwa naszych przeciwników 10:0 ze Spartą Jazgarzew i 17:0 z Piastem Piastów na pewno robią wrażenie jednak Hubertusiaki mimo sporych braków kadrowych pokazały, że nie są zespołem 'do bicia'. W kadrze na ten mecz z różnych przyczyn zabrakło kilku naszych zawodników: Kacpra Łukawskiego, Daniela Perzyny, Igora Żukowskiego, Zenka Adamskiego, Ksawerego Mędrek czy Franka Pełeszok co spowodowało, że w protokole meczowym widniało tylko 9 nazwisk (w lidze orlików gra się po 7). Mimo sporych osłabień zawodnicy z Zalesia Górego zagrali bardzo dobry mecz, przez większość spotkania będąc stroną przeważającą narzucając swój styl gry.

Gola otwierającego wynik spotkania zdobył najmłodszy na boisku- Staś Wąsik (urodzony 31.12.2007!), który tego dnia zagrał kapitalne zawody. Wynik dla Hubertusa podwyższył cudownym uderzeniem z rzutu wolnego Jaś Zając.

Niestety nasilające się zmęczenie spowodowało, że nasi zawodnicy zaczęli popełniać błędy w obronie. Chłopcy z Mrokowa je wykorzystali i doprowadzili do remisu. Mimo jeszcze kilku sytuacji do zdobycia gola mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów.
Za ten mecz podopieczni trenera Michał Wielogórskiego zasługują jednak na ogromne brawa.

Charakter, walka, ambicja!

Dzisiaj żadnej z tych rzeczy nie zabrakło, a to jest zdecydowanie cenniejsze niż 3 ligowe punkty. Po raz kolejny w naszym składzie zagrało dwóch zawodników z rocznika 2007 (najmłodsi na boisku). Obaj chłopcy zagrali bardzo dobry mecz przeciwko starszym kolegom.

Brawo Hubertusiaki za walkę do samego końca i dla rodziców za emocjonujący i głośny doping! Oby więcej takich meczów!

W meczu zagrali:
Tomek Pisarek (r.2006)
Staś Szeliga (2005)
Antek Pangowski (2006)
Jagoda Ostrowska (2006)
Emir Mujević (2005)
Piotr Bardziński (2005)
Jaś Zając (2005)
Staś Wąsik (2007)
Jaś Pełeszok (2007)

Gratulacje od KSH Team!

Wróć