Przegrywać też trzeba umieć. KSH - Ursus 1-4

Postawa i walka do samego końca zasługuje na słowa uznania.

KS Hubertus - Ursus Warszawa 1-4

Kolejny mecz w Lidze Orlików U-11 nasi piłkarze rozegrali w miniony weekend z zespołem KS Ursus. Zawodnicy z Warszawy okazali się dużo lepszym zespołem fizycznie ale i też piłkarsko zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Mecz od początku do końca był bardzo zacięty o czym może świadczyć fakt, że przez dwie kwarty (30 minut) utrzymywał się wynik 0:0. Naszym zawodnikom było bardzo trudno sforsować dobrze grającą defensywę gości. Piłkarze Ursusa wykorzystali natomiast nasze błędy w obronie i w pełni zasłużenie odnieśli zwycięstwo mając 3 gole przewagi. Honorowego gola dla Hubertusa zdobył Jaś Zając.

To był jednak ciekawy mecz i bardzo dobra lekcja dla naszego zespołu. Warto również odnotować, że po raz kolejny trener Michał Wielogórski postawił na dwóch młodszych zawodników: Jaś Pełeszok i Staś Wąsik zebrali doświadczenie w meczu z 2 lata starszymi kolegami co zaprocentuje z pewnością w dalszej części sezonu a na pewno w ich młodej karierze. Brawo!

Hubertusiakom nie pozostaje nic innego jak dalej ciężko pracować na treningach a Trenerowi cierpliwie poprawiać ich piłkarskie rzemiosło. Nadejdzie jeszcze ten dzień kiedy pokonają drużynę z Ursusa.