Brązowe medale dla naszych piłkarzy na zakończenie roku!

STAŚ SZELIGA z nagrodą najlepszego bramkarza turnieju!

Ostatnie rozgrywki w tym roku okazały się bardzo udane dla rocznika 2005.
Po udanym sezonie, w którym drugi raz z rzędu Hubertus zajął III miejsce w Lidze Orlików, przyszedł czas na halowy turniej "Włochy OSIR Cup" organizowany przez UKS Okęcie, w którym nasz zespół wziął udział już po raz trzeci.
Do tej pory naszej drużynie ani razu nie udało się wyjść z grupy ale jak to mówi stare porzekadło... "do trzech razy sztuka"!
Tym razem nasi zawodnicy po wspaniałej grze nie dość, że wyszli z grupy (w sumie grało w niej 7 drużyn, a najlepsze 2 awansowały) to po ogromnych emocjach zajęli ostatecznie bardzo dobre III miejsce.
W turnieju brało aż 14 drużyn z Warszawy i okolic więc tym bardziej cieszy sukces.

Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik Hubertusa - STAŚ SZELIGA!

W 8 meczach rozegranych podczas turnieju nasz zespół tylko dwukrotnie schodził z boiska pokonanym (w tym raz ze zwycięzcą całego turnieju). Zawodnicy Hubertusa strzelili aż 19 goli tracąc przy tym 9.

Brązowe medale w prestiżowym turnieju są na pewno idealną nagrodą za ciężką pracę młodych adeptów piłki nożnej włożoną w każdy trening. Oby tak dalej!
BRAWO STAŚ! BRAWO DRUŻYNA!!!

W turnieju zagrali:
Staś Szeliga (najlepszy bramkarz turnieju), Tomek Pisarek(br), Emir Mujević (1 gol), Ksawery Mędrek (4 gole), Franek Pełeszok, Jagoda Ostrowska, Daniel Perzyna (3 gole), Piotr Bardziński, Zenon Adamski (1 gol), Igor Żukowski (5 goli), Wiktor Sybicki, Antek Pangowski, Jan Zając (4 gole).

Dziękujemy za wspaniałe emocje wszystkim zawodnikom, a ich rodzicom za cudowny i głośny doping podczas każdego meczu!

Trener Michał Wielogórski

Wróć