4 trofea dla KS Hubertus na Mistrzostwach Polski

Mistrz! Mistrz! Mistrz!

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Białystok 2015.

Bardzo radosne informacje napłynęły do nas w miniony weekend z Białegostoku. Otóż w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która była zarazem Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych nasz klub zdobył aż 4 trofea!

Rozpoczynamy od sukcesu całego naszego regionu a zatem… 1 miejsce zdobyło Województwo Mazowieckie w klasyfikacji województw! Punktacja łączna wszystkich klubów na 2 miejscu wskazała Województwo Podkarpackie a 3 miejsce zdobyły kluby z Województwa Śląskiego.

Miłą niespodzianką był sukces KS Hubertus Zalesie Górne, którego zawodnicy wywalczyli 3 miejsce w klasyfikacji klubowej, 2 miejsce przypadło UKS Baranowo natomiast 1 miejsce wywalczył klub MKS Orlicz Suchedniów.

Indywidualny i jakże wielki sukces świętował nasz czołowy zawodnik - Adam Szolc - który od wielu sezonów przysparza nam oraz swoim rodzicom wiele radości i dumy. W Białymstoku zajął on 1 miejsce w grze podwójnej razem z Bartoszem Markiewiczem [MLKS Solec Kujawski]. Także nasza czołowa zawodniczka - Dorota Matysiak - odniosła wspaniały sukces zajmując 3 miejsce wraz ze swoją koleżanką Olą Goszczyńską [UKSB Milenium Warszawa] w grze podwójnej dziewcząt.

Były to ostatnie zawody w mijającym sezonie 2014/2015. Był on bardzo intensywny dla naszych zawodników i Trenerki. Tym bardziej cieszą sukcesy indywidualne jak i klubowe, które są wspaniałym podsumowaniem mijającego roku sportowego. Wkrótce na naszej stronie pojawi się podsumowanie całego sezonu a tym czasem składamy serdeczne gratulacje Trenerce Kasi tak wspaniałego występu na zawodach a zawodnikom życzymy wiele radości przy odbieraniu świadectw na zakończenie roku szkolnego.

KSH Team

Wróć