Michał Wielogórski

e-mail: michal.wielogorski@kshubertus.pl

komórka: 514-703-845

files/obrazki/trenerzy/michal.gif

Młody trener [Data urodzenia: 16-10-1989], który cały czas pogłębia swoje kwalifikacje. W styczniu 2010 roku ukończył kurs Instruktora Piłki Nożnej w Polskiej Akademii Sportu. Uczestnik Konferencji Metodyczno-Szkoleniowej dla Trenerów i Instruktorów organizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. W niedalekiej przyszłości planuje ukończenie kursu trenera II klasy. Sam siebie uważa za wielkiego miłośnika współpracy z dziećmi i młodzieżą.

Od 15 lat gra w piłkę nożną. Jako trampkarz wielokrotnie zdobywał tytuł króla strzelców w czasie regionalnych turniejów. Swoją karierę rozpoczynał w klubie LKS Jedność Żabieniec, później grał w KS Piaseczno (Liga Okręgowa). Po powrocie do Żabieńca w sezonie 2007-2008 wywalczył awans do II Ligi Mazowieckiej Juniorów rocznika 89/90. Aktualnie gra w swoim macierzystym klubie na poziomie klasy A.

W Hubertusie swoją trenerską karierę rozpoczął jako asystent trenera Łukasza Matulki.

Od 2011 roku jako samodzielny trener prowadzi zajęcia grup piłkarskich.

Dariusz Zabiżewski

e-mail: dariusz.zabizewski@kshubertus.pl

komórka: 516-083-194

files/obrazki/trenerzy/zastepczy.gif

Młody trener [Data urodzenia: 01-01-1901], który cały czas pogłębia swoje kwalifikacje. W ... roku ukończył kurs Instruktora Piłki Nożnej w Polskiej Akademii Sportu. Uczestnik ... dla Trenerów i Instruktorów organizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. W niedalekiej przyszłości planuje ukończenie kursu trenera II klasy. Człowiek wielkiego serca i empatii dla dzieciaków.

Od ... lat gra w piłkę nożną. Jako ... wielokrotnie zdobywał tytuł .... Swoją karierę rozpoczynał w klubie LKS Jedność Żabieniec, później grał w KS Piaseczno (Liga Okręgowa). ... wywalczył awans do II Ligi Mazowieckiej Juniorów rocznika 89/90. Aktualnie gra w swoim macierzystym klubie na poziomie klasy A.

W Hubertusie swoją trenerską karierę rozpoczął w 2011 roku.

Od 2013 roku jako samodzielny trener prowadzi zajęcia grup piłkarskich.