13 września startują zajęcia karate tradycyjnego

Treningi karate ruszają od wtorku 13 września 2016 roku. Tak jak w roku ubiegłym, zajęcia będą się odbywały we wtorki i czwartki. Zarówno zajęcia wtorkowe jak i czwartkowe będą prowadzone przez trenera Michała Ordowskiego.

Poszczególne grupy sekcji mają treningi w następujących terminach:

Grupa młodsza początkująca (klasy I ? V szkoły podstawowej) trenuje we wtorki i czwartki w godzinach 14.30 ? 15.30 w sali korekcyjnej (w szkole podstawowej przy szatniach na dole). Do tej grupy prowadzony jest nabór.

Grupa średniozaawansowana (pasy pomarańczowe i wyższe stopnie) trenuje we wtorki i czwartki w godzinach 15.40 ? 16.40 na małej hali (w szkole podstawowej).

Grupa gimnazjalna początkująca (klasa VI szkoły podstawowej oraz klasy I - III gimnazjum) trenuje w godzinach 16.45 ? 17.45, we wtorki na hali dużej (w gimnazjum), a w czwartki na hali małej (w szkole podstawowej). Do tej grupy wiekowej również jest prowadzony nabór.

 

TRENER SEKCJI: Michał Ordowski
KONTAKT DO SEKCJI: karate_tradycyjne@op.pl 

 

Uwagi!

W przypadku odwołania treningu lub przeniesienia go w inne miejsce będziemy informowali poprzez wiadomości SMS i/lub e-mail dlatego prosimy o podanie kontaktów TRENEROWI na pierwszym treningu.

Trener może ODBIERAĆ ZAWODNIKÓW ze świetlicy szkolnej po uprzednim zostawieniu upoważnienia. Prosimy o punktualne odbieranie dzieci po skończonym treningu lub w przypadku gdy rodziców nie będzie zawodnicy będą odprowadzani do świetlicy szkolnej.

Wróć