Trenerka

files/obrazki/trenerzy/kasia.gif

Katarzyna Garbacka

Więcej...

Treningi

Wszystkie zajęcia w sekcji badmintona w sezonie jesiennym w 2016 roku odbywają się znowu na dużej hali (gimnazjum) w Zalesiu Górnym. Zawodników, którzy zrezygnowali z treningów w związku z „wygnaniem” sekcji z Zalesia Górnego do Opaczy zachęcamy do powrotu.

 

Poszczególne grupy sekcji mają treningi w następujących terminach:

Grupa młodsza i naborowa

Poniedziałek, środa i czwartek godzina 17:30-19:00 na dużej hali.

Grupa wyczynowa

Grupa trenuje codziennie przez wszystkie dni tygodnia: we wtorki i piątki w godzinach 18:00-20:00, w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 18:45-20:45 na dużej hali.

Grupa amatorów

Grupa trenuje w poniedziałki i czwartki w godzinach 20:30-22:00 na dużej hali.

Badania SPORTOWCÓW

Klub proponuje dwie możliwości uzyskania zgody lekarza sportowego do startu zawodnika w zawodach sportowych dzieci i młodzieży.

1. Lekarz w GOSiR Piaseczno

Na życzenie Rodzica Klub może umówić na bezpłatną wizytę w GOSiR w Piasecznie. Lekarz przyjmuje tylko we wtorki i środy od 16:30 do 18:00. UWAGA! Lekarz nie przyjmie zawodnika na badanie jak klub na co najmniej jeden dzień wcześniej nie zgłosi zawodnika.

Na badanie trzeba przynieść nie starsze niż 1 miesiąc wyniki podstawowych badań krwi i moczu oraz spoczynkowe EKG serca BEZ OPISU. Koszt badania pokrywa Gmina Piaseczno.

2. Lekarz klubowy.

Nasz drogi Pan Doktor Łukasz mieszka w Wólce Kozodawskiej (ojciec jednego z zawodników, który na nasze i rodziców prośby uzupełnił uprawnienia do badań sportowych dzieci i młodzieży). Jak się zbierze kilkoro chętnych to zorganizujemy badanie w Zalesiu. Koszt takiego badania to 35 zł brutto/zawodnika, który pokrywają rodzice przed badaniem lub poprzez wpłatę na konto klubu co może zostać doliczone do następnej faktury.

Do tego badania także potrzebne są badania podstawowe krwi i moczu oraz spoczynkowe EKG serca BEZ OPISU.